ASTRO S.A. - kilka słów o nas...

Astro S.A. prężnie rozwija się na rynku mediowym. Aktualnie zarządza niezwykle ciekawymi i innowacyjnymi projektami. Wśród nich znalazły się m.in. TELEWIZJA 13 oraz OOGNET.PL. 

Firma Astro działa na rynku usług telewizyjnych od 16 lat. Działalność Astro S.A. (dawniej Astro Sp. z o.o.) w Polsce oparta jest przede wszystkim na modelu biznesowym zaczerpniętym ze Stanów Zjednoczonych, gdzie właściciel spółki zdobył doświadczenie. W historii swojej działalności spółka zajmowała się produkcją programów telewizyjnych dla głównych stacji w Polsce (TVN, TVP i POLSAT). Od powstania firma rozwijała się prężnie, poszerzając zakres swojej produkcji o programy publicystyczne, informacyjne typu talk show oraz rozrywkowe.

Astro S.A. kontynuuje produkcję teleturnieju Familiada, który niezmiennie osiąga bardzo wysoką oglądalność. Prowadzimy także rozmowy, dotyczące innych produkcji TV na rzecz zewnętrznych podmiotów ("Rodzinne Kucharzenie", "Złote Nożyczki" oraz "Czy samochód ma duszę?") a także dotyczące odpłatnego udostępniania studia przy ul. Inżynierskiej 4 w Warszawie. Mając na uwadze okoliczności rynkowe Astro S.A. cały czas pozostaje aktywna na rynku technologii 3D. Spółka prowadzi również prace przy niewielkich realizacjach trójwymiarowych a także przygotowuje ofertę wynajmu sprzętu. W przeszłości Astro S.A. zajmowała się także  produkcją niezwykle popularnego teleturnieju Va banque. 

14 stycznia 2005 roku Astro Sp. z o.o., na mocy umowy ze spółką Superstacja Sp. z o.o., została jednym z  założycieli przedsiębiorstwa, którego podstawowym produktem była telewizja o takiej samej nazwie.

Dnia 29 września 2009 roku, Spółka Astro Sp. z o.o. została przekształcona w Astro S.A. W dalszej kolejności spółka znalazła się na rynku New Connect na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

.